RL20S561JR36
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL20S561JR36
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 560 OHM 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: RL20S561JR36.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RL20S561JR36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL20S561JR36 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 560 OHM 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 686980 pcs Datuen fitxa RL20S561JR36.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series Military, MIL-PRF-22684/02, RL20 Erresistentzia 560 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RL20S561JR36-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 560 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film