RL07S561GRE6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL07S561GRE6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 560 OHM 1/4W 2% AXIAL
Fitxak: RL07S561GRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RL07S561GRE6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL07S561GRE6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 560 OHM 1/4W 2% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 780137 pcs Datuen fitxa RL07S561GRE6.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series Military, MIL-PRF-22684/01, RL07 Erresistentzia 560 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RL07S561GRE6-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 560 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film