RL07S512JB14
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL07S512JB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 5.1K OHM 1/4W 5% AXIAL
Fitxak: RL07S512JB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RL07S512JB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL07S512JB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 5.1K OHM 1/4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 44915 pcs Datuen fitxa RL07S512JB14.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series Military, MIL-PRF-22684/01, RL07 Erresistentzia 5.1 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RL07S512JB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5.1 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film