RH0505R000FE02
Dale / VishayDale / Vishay
RH0505R000FE02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RH0505R000FE02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 5 OHM 1% 50W
Fitxak: RH0505R000FE02.pdf
  • Mezua
RH0505R000FE02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RH0505R000FE02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 5 OHM 1% 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14608 pcs Datuen fitxa RH0505R000FE02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Series RH
Erresistentzia 5 Ohms Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak RHRD-5.0 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.625" (15.87mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor