RH02512R00FC02
Dale / VishayDale / Vishay
RH02512R00FC02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RH02512R00FC02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 12 OHM 1% 25W
Fitxak: RH02512R00FC02.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
RH02512R00FC02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RH02512R00FC02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 12 OHM 1% 25W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11426 pcs Datuen fitxa RH02512R00FC02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Series RH
Erresistentzia 12 Ohms Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak RHC-12 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.561" (14.25mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 12 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor