RER75F3161RC02
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RER75F3161RC02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 3.16K OHM 1% 30W
Fitxak: RER75F3161RC02.pdf
  • Mezua
RER75F3161RC02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RER75F3161RC02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 3.16K OHM 1% 30W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2274 pcs Datuen fitxa RER75F3161RC02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Series Military, MIL-PRF-39009, RER75
Erresistentzia 3.16 kOhms Energia (Watts) 30W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak RER75F3161RC02-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.625" (15.87mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 3.16 kOhms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor