RER70F49R9PC02
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RER70F49R9PC02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 49.9 OHM 1% 20W
Fitxak: RER70F49R9PC02.pdf
  • Mezua
RER70F49R9PC02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RER70F49R9PC02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 49.9 OHM 1% 20W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2562 pcs Datuen fitxa RER70F49R9PC02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Series Military, MIL-PRF-39009, RER70
Erresistentzia 49.9 Ohms Energia (Watts) 20W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak RER70F49R9PC02-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.561" (14.25mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 49.9 Ohms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor