RER70F41R2RC02
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RER70F41R2RC02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 41.2 OHM 1% 20W
Fitxak: RER70F41R2RC02.pdf
  • Mezua
RER70F41R2RC02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RER70F41R2RC02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 41.2 OHM 1% 20W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2132 pcs Datuen fitxa RER70F41R2RC02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Series Military, MIL-PRF-39009, RER70
Erresistentzia 41.2 Ohms Energia (Watts) 20W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak RER70F41R2RC02-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.561" (14.25mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 41.2 Ohms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor