RER65FR866RC02
Dale / VishayDale / Vishay
RER65FR866RC02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RER65FR866RC02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 0.866 OHM 1% 10W
Fitxak: RER65FR866RC02.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
RER65FR866RC02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RER65FR866RC02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 0.866 OHM 1% 10W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4659 pcs Datuen fitxa RER65FR866RC02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Series Military, MIL-PRF-39009, RER65
Erresistentzia 866 mOhms Energia (Watts) 10W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak RER65FR866RC02-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.405" (10.29mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 866 mOhms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor