RER60F22R6RCSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RER60F22R6RCSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 22.6 OHM 1% 5W
Fitxak: RER60F22R6RCSL.pdf
  • Mezua
RER60F22R6RCSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RER60F22R6RCSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 22.6 OHM 1% 5W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3845 pcs Datuen fitxa RER60F22R6RCSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Series Military, MIL-PRF-39009, RER60
Erresistentzia 22.6 Ohms Energia (Watts) 5W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak RER60F22R6RCSL-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.51mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 22.6 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor