RER60F2001RC02
Dale / VishayDale / Vishay
RER60F2001RC02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RER60F2001RC02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 2K OHM 1% 5W
Fitxak: RER60F2001RC02.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
RER60F2001RC02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RER60F2001RC02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 2K OHM 1% 5W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4108 pcs Datuen fitxa RER60F2001RC02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Series Military, MIL-PRF-39009, RER60
Erresistentzia 2 kOhms Energia (Watts) 5W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak 1135-1248
1135-1248-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.51mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 2 kOhms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor