RER55F1001RCSL
Dale / VishayDale / Vishay
RER55F1001RCSL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RER55F1001RCSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1K OHM 1% 30W
Fitxak: RER55F1001RCSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
RER55F1001RCSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RER55F1001RCSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 1K OHM 1% 30W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1589 pcs Datuen fitxa RER55F1001RCSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Series Military, MIL-PRF-39009, RER55
Erresistentzia 1 kOhms Energia (Watts) 30W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak RER55F1001RCSL-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.625" (15.87mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 1 kOhms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor