RER50F1330RCSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RER50F1330RCSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 133 OHM 1% 20W
Fitxak: RER50F1330RCSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
RER50F1330RCSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RER50F1330RCSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 133 OHM 1% 20W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2071 pcs Datuen fitxa RER50F1330RCSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Series Military, MIL-PRF-39009, RER50
Erresistentzia 133 Ohms Energia (Watts) 20W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak RER50F1330RCSL-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.561" (14.25mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 133 Ohms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor