RER45F14R7RCSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RER45F14R7RCSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 14.7 OHM 1% 10W
Fitxak: RER45F14R7RCSL.pdf
  • Mezua
RER45F14R7RCSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RER45F14R7RCSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 14.7 OHM 1% 10W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2295 pcs Datuen fitxa RER45F14R7RCSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Series Military, MIL-PRF-39009, RER45
Erresistentzia 14.7 Ohms Energia (Watts) 10W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak RER45F14R7RCSL-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.405" (10.29mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 14.7 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor