RCS040210R2FKED
Dale / VishayDale / Vishay
RCS040210R2FKED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCS040210R2FKED
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10.2 OHM 1% 1/5W 0402
Fitxak: RCS040210R2FKED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
RCS040210R2FKEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCS040210R2FKED fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 10.2 OHM 1% 1/5W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7707815 pcs Datuen fitxa RCS040210R2FKED.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RCS Erresistentzia 10.2 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10.2 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film