RCP2512B82R0GEC
Dale / VishayDale / Vishay
RCP2512B82R0GEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCP2512B82R0GEC
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 82 OHM 2% 3.5W 2512
Fitxak: RCP2512B82R0GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
RCP2512B82R0GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCP2512B82R0GEC fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 82 OHM 2% 3.5W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36609 pcs Datuen fitxa RCP2512B82R0GEC.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Series RCP Erresistentzia 82 Ohms
Energia (Watts) 3.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 82 Ohms ±2% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film