RCP1206W75R0GEB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206W75R0GEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCP1206W75R0GEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 75 OHM 2% 2.4W 1206
Fitxak: RCP1206W75R0GEB.pdf
  • Mezua
RCP1206W75R0GEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCP1206W75R0GEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 75 OHM 2% 2.4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110553 pcs Datuen fitxa RCP1206W75R0GEB.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Series RCP Erresistentzia 75 Ohms
Energia (Watts) 2.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 541-2660-2
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 75 Ohms ±2% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film