RCP1206W30R0GS3
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206W30R0GS3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCP1206W30R0GS3
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 30 OHM 2% 2.4W 1206
Fitxak: RCP1206W30R0GS3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RCP1206W30R0GS3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCP1206W30R0GS3 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 30 OHM 2% 2.4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 115672 pcs Datuen fitxa RCP1206W30R0GS3.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Series RCP Erresistentzia 30 Ohms
Energia (Watts) 2.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 30 Ohms ±2% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film