RCP1206W100RGEB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206W100RGEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCP1206W100RGEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100 OHM 2% 2.4W 1206
Fitxak: RCP1206W100RGEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
RCP1206W100RGEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCP1206W100RGEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 100 OHM 2% 2.4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47488 pcs Datuen fitxa RCP1206W100RGEB.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Series RCP Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 2.4W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 541-2657-6
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 Ohms ±2% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film