RCP0603W110RJS6
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0603W110RJS6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCP0603W110RJS6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 110 OHM 5% 1.5W 0603
Fitxak: RCP0603W110RJS6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
600 pcs
  • Mezua
RCP0603W110RJS6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCP0603W110RJS6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 110 OHM 5% 1.5W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 23091 pcs Datuen fitxa RCP0603W110RJS6.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Series RCP Erresistentzia 110 Ohms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.023" (0.58mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 110 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film