RCP0603B62R0GET
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0603B62R0GET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCP0603B62R0GET
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 62 OHM 2% 1.5W 0603
Fitxak: RCP0603B62R0GET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RCP0603B62R0GETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCP0603B62R0GET fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 62 OHM 2% 1.5W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21506 pcs Datuen fitxa RCP0603B62R0GET.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Series RCP Erresistentzia 62 Ohms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tray
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.023" (0.58mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 62 Ohms ±2% 1.5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film