RCP0603B10R0JEB
Vishay DaleVishay Dale
RCP0603B10R0JEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCP0603B10R0JEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10 OHM 5% 3.9W 0603
Fitxak: RCP0603B10R0JEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RCP0603B10R0JEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCP0603B10R0JEB fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 10 OHM 5% 3.9W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109583 pcs Datuen fitxa RCP0603B10R0JEB.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 3.9W
Tentsioa - Tasa 0603 Lodiera (Max) ±150ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Series RCP
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RCP0603B10R0JEB Altuera - Eserita (Max) 0.023" (0.58mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 10 Ohm ±5% 3.9W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
deskribapena RES SMD 10 OHM 5% 3.9W 0603 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film