RCP0505W75R0GEB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505W75R0GEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCP0505W75R0GEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 75 OHM 2% 1.4W 0505
Fitxak: RCP0505W75R0GEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RCP0505W75R0GEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCP0505W75R0GEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 75 OHM 2% 1.4W 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88486 pcs Datuen fitxa RCP0505W75R0GEB.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0505 Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Series RCP Erresistentzia 75 Ohms
Energia (Watts) 1.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0505 (1412 Metric) Beste izenak 541-2652-2
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 75 Ohms ±2% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film