RCP0505W25R0GEC
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505W25R0GEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCP0505W25R0GEC
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 25 OHM 2% 1.4W 0505
Fitxak: RCP0505W25R0GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RCP0505W25R0GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCP0505W25R0GEC fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 25 OHM 2% 1.4W 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68264 pcs Datuen fitxa RCP0505W25R0GEC.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0505 Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Series RCP Erresistentzia 25 Ohms
Energia (Watts) 1.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0505 (1412 Metric) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 25 Ohms ±2% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film