RCL122575K0FKEG
Dale / VishayDale / Vishay
RCL122575K0FKEG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCL122575K0FKEG
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 75K OHM 2W 2512 WIDE
Fitxak: RCL122575K0FKEG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
RCL122575K0FKEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCL122575K0FKEG fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 75K OHM 2W 2512 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 433693 pcs Datuen fitxa RCL122575K0FKEG.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1225 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Series RCL Erresistentzia 75 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 75 kOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film