RCL1218232RFKEK
Dale / VishayDale / Vishay
RCL1218232RFKEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCL1218232RFKEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 232 OHM 1W 1812 WIDE
Fitxak: RCL1218232RFKEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RCL1218232RFKEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCL1218232RFKEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 232 OHM 1W 1812 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 715479 pcs Datuen fitxa RCL1218232RFKEK.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1218 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Series RCL Erresistentzia 232 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 232 Ohms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film