RCL061282K0FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCL061282K0FKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCL061282K0FKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 82K OHM 3/4W 1206 WIDE
Fitxak: RCL061282K0FKEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RCL061282K0FKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCL061282K0FKEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 82K OHM 3/4W 1206 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2354037 pcs Datuen fitxa RCL061282K0FKEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0612 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Series RCL Erresistentzia 82 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 82 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film