RCL040643R2FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCL040643R2FKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCL040643R2FKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 43.2 OHM 1/4W 0604 WIDE
Fitxak: RCL040643R2FKEA.pdf
  • Mezua
RCL040643R2FKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCL040643R2FKEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 43.2 OHM 1/4W 0604 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5490780 pcs Datuen fitxa RCL040643R2FKEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0406 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm)
Series RCL Erresistentzia 43.2 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.45mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 43.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film