RCG0805499RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCG0805499RFKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCG0805499RFKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 499 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: RCG0805499RFKEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RCG0805499RFKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCG0805499RFKEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 499 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9519144 pcs Datuen fitxa RCG0805499RFKEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RCG Erresistentzia 499 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 541-1816-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 499 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film