PTF6597K600FYR6
Dale / VishayDale / Vishay
PTF6597K600FYR6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF6597K600FYR6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 97.6K OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: 1.PTF6597K600FYR6.pdf2.PTF6597K600FYR6.pdf3.PTF6597K600FYR6.pdf4.PTF6597K600FYR6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
PTF6597K600FYR6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF6597K600FYR6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 97.6K OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series PTF Erresistentzia 97.6 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 97.6 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film