PTF6582K000CZEK
Dale / VishayDale / Vishay
PTF6582K000CZEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF6582K000CZEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 82K OHM 1/4W 0.25% AXIAL
Fitxak: 1.PTF6582K000CZEK.pdf2.PTF6582K000CZEK.pdf3.PTF6582K000CZEK.pdf4.PTF6582K000CZEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PTF6582K000CZEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF6582K000CZEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 82K OHM 1/4W 0.25% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series PTF Erresistentzia 82 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 82 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film