PTF65634R00BYEK
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65634R00BYEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF65634R00BYEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 634 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.PTF65634R00BYEK.pdf2.PTF65634R00BYEK.pdf3.PTF65634R00BYEK.pdf4.PTF65634R00BYEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PTF65634R00BYEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF65634R00BYEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 634 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series PTF Erresistentzia 634 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 634 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film