PTF6550R000AYEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF6550R000AYEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF6550R000AYEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 50 OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Fitxak: 1.PTF6550R000AYEB.pdf2.PTF6550R000AYEB.pdf3.PTF6550R000AYEB.pdf4.PTF6550R000AYEB.pdf
  • Mezua
PTF6550R000AYEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF6550R000AYEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 50 OHM 1/4W 0.05% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series PTF Erresistentzia 50 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film