PTF654K0200DXR6
Dale / VishayDale / Vishay
PTF654K0200DXR6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF654K0200DXR6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.02K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Fitxak: 1.PTF654K0200DXR6.pdf2.PTF654K0200DXR6.pdf3.PTF654K0200DXR6.pdf4.PTF654K0200DXR6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PTF654K0200DXR6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF654K0200DXR6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.02K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series PTF Erresistentzia 4.02 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.02 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film