PTF653K3000FZBF
Dale / VishayDale / Vishay
PTF653K3000FZBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF653K3000FZBF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 3.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: 1.PTF653K3000FZBF.pdf2.PTF653K3000FZBF.pdf3.PTF653K3000FZBF.pdf4.PTF653K3000FZBF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PTF653K3000FZBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF653K3000FZBF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 3.3K OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series PTF Erresistentzia 3.3 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film