PTF6539K200AYEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF6539K200AYEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF6539K200AYEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 39.2K OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Fitxak: 1.PTF6539K200AYEB.pdf2.PTF6539K200AYEB.pdf3.PTF6539K200AYEB.pdf4.PTF6539K200AYEB.pdf
  • Mezua
PTF6539K200AYEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF6539K200AYEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 39.2K OHM 1/4W 0.05% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series PTF Erresistentzia 39.2 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 39.2 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film