PTF65350R00AXR6
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65350R00AXR6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF65350R00AXR6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 350 OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Fitxak: 1.PTF65350R00AXR6.pdf2.PTF65350R00AXR6.pdf3.PTF65350R00AXR6.pdf4.PTF65350R00AXR6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PTF65350R00AXR6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF65350R00AXR6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 350 OHM 1/4W 0.05% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series PTF Erresistentzia 350 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 350 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film