PTF65323K90BXEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65323K90BXEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF65323K90BXEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 323.9K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.PTF65323K90BXEB.pdf2.PTF65323K90BXEB.pdf3.PTF65323K90BXEB.pdf4.PTF65323K90BXEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
PTF65323K90BXEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF65323K90BXEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 323.9K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series PTF Erresistentzia 323.9 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 323.9 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film