PTF652K4900BYBF
Dale / VishayDale / Vishay
PTF652K4900BYBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF652K4900BYBF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.49K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.PTF652K4900BYBF.pdf2.PTF652K4900BYBF.pdf3.PTF652K4900BYBF.pdf4.PTF652K4900BYBF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PTF652K4900BYBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF652K4900BYBF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.49K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series PTF Erresistentzia 2.49 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.49 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film