PTF65250R00AXEK
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65250R00AXEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF65250R00AXEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 250 OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Fitxak: 1.PTF65250R00AXEK.pdf2.PTF65250R00AXEK.pdf3.PTF65250R00AXEK.pdf4.PTF65250R00AXEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PTF65250R00AXEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF65250R00AXEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 250 OHM 1/4W 0.05% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series PTF Erresistentzia 250 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 250 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film