PTF651K6660AXBF
Dale / VishayDale / Vishay
PTF651K6660AXBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF651K6660AXBF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.666K OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Fitxak: 1.PTF651K6660AXBF.pdf2.PTF651K6660AXBF.pdf3.PTF651K6660AXBF.pdf4.PTF651K6660AXBF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PTF651K6660AXBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF651K6660AXBF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.666K OHM 1/4W 0.05% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series PTF Erresistentzia 1.666 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.666 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film