PTF56100K00BYEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF56100K00BYEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTF56100K00BYEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 100K OHM 1/8W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.PTF56100K00BYEB.pdf2.PTF56100K00BYEB.pdf3.PTF56100K00BYEB.pdf4.PTF56100K00BYEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
PTF56100K00BYEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTF56100K00BYEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 100K OHM 1/8W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm)
Series PTF Erresistentzia 100 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak PTF100KCTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film