MSP10C034K70GEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP10C034K70GEJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSP10C034K70GEJ
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 10SIP
Fitxak: MSP10C034K70GEJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
264 pcs
506 pcs
1012 pcs
  • Mezua
MSP10C034K70GEJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSP10C034K70GEJ fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 10SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25806 pcs Datuen fitxa MSP10C034K70GEJ.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 10-SIP Tamaina / dimentsioa 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Series MSP Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 4.7k
Power Elementu bakoitzeko 400mW Packaging Tube
Pakete / kasua 10-SIP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 5 Pin kopurua 10
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.350" (8.89mm)
Deskribapen zehatza 4.7k Ohm ±2% 400mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP Zirkuitu mota Isolated