MSP08A034K70GEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP08A034K70GEJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSP08A034K70GEJ
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SIP
Fitxak: MSP08A034K70GEJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
336 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Mezua
MSP08A034K70GEJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSP08A034K70GEJ fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40776 pcs Datuen fitxa MSP08A034K70GEJ.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SIP Tamaina / dimentsioa 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Series MSP Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 4.7k
Power Elementu bakoitzeko 300mW Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SIP Beste izenak MSP08A034K70GEJ-ND
MSP4.7KE
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 4.7k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP