MSP08A032K20GEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP08A032K20GEJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSP08A032K20GEJ
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP
Fitxak: MSP08A032K20GEJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
336 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Mezua
MSP08A032K20GEJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSP08A032K20GEJ fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40609 pcs Datuen fitxa MSP08A032K20GEJ.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SIP Tamaina / dimentsioa 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Series MSP Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 2.2k
Power Elementu bakoitzeko 300mW Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SIP Beste izenak MSP08A032K20GEJ-ND
MSP2.2KE
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 2.2k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP