MORNTA1003AT5
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MORNTA1003AT5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8TSSOP
Fitxak: MORNTA1003AT5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
MORNTA1003AT5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MORNTA1003AT5 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50704 pcs Datuen fitxa MORNTA1003AT5.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP Tamaina / dimentsioa 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Series MORN Erresistentzia-ratioa-Drift ±1 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.01% Erresistentzia (Ohms) 100k
Power Elementu bakoitzeko 50mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Beste izenak 541-2496-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.043" (1.10mm) Deskribapen zehatza 100k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)