MME25-026
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MME25-026
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena CONN RACK/PANEL 26POS 5A
Fitxak: MME25-026.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MME25-026ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MME25-026 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena CONN RACK/PANEL 26POS 5A Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1742 pcs Datuen fitxa MME25-026.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
Series MM22 Pitch -
Packaging Bulk Beste izenak CMMS22G5-26 T02
Tenperatura operatiboa - Errenkada kopurua 3
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 26
Zutabe kopurua - Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 5A Kontaktuen diseinua, tipikoa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konexioaren erabilera - Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa Rack and Panel Kolore Green
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MME25-0201D1
MME25-0201D1
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: CONN RACK/PANEL 20POS 5A
Stockean: 1779 pcs
Deskarga: MME25-0201D1.pdf
RFQ
MME25-0291P1
MME25-0291P1
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: CONN RACK/PANEL 29POS 5A
Stockean: 1147 pcs
Deskarga: MME25-0291P1.pdf
RFQ
MME25-0261D1
MME25-0261D1
deskribapena: CONN RACK/PANEL 26POS 5A
Deskarga: MME25-0261D1.pdf
MME25-0141R1
MME25-0141R1
deskribapena: CONN RACK/PANEL 14POS 5A
Deskarga: MME25-0141R1.pdf
MME25-020
MME25-020
Deskarga: MME25-020.pdf
MME25-0261K1
MME25-0261K1
Deskarga: MME25-0261K1.pdf
MME25-0201K1
MME25-0201K1
Deskarga: MME25-0201K1.pdf
MME25-0261R1
MME25-0261R1