MDP1603120RGE04
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDP1603120RGE04
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16DIP
Fitxak: MDP1603120RGE04.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MDP1603120RGE04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDP1603120RGE04 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30231 pcs Datuen fitxa MDP1603120RGE04.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 16-DIP Tamaina / dimentsioa 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm)
Series MDP Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 120
Power Elementu bakoitzeko 250mW Packaging Tube
Pakete / kasua 16-DIP (0.300", 7.62mm) Beste izenak MDP120F
MDP1603120RGE04-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 16 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.155" (3.94mm) Deskribapen zehatza 120 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-DIP (0.300", 7.62mm)