MDP14014K70GE04
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDP14014K70GE04
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14DIP
Fitxak: MDP14014K70GE04.pdf
  • Mezua
MDP14014K70GE04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDP14014K70GE04 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28587 pcs Datuen fitxa MDP14014K70GE04.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 14-DIP Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.250" W (19.05mm x 6.35mm)
Series MDP Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 4.7k
Power Elementu bakoitzeko 125mW Packaging Tube
Pakete / kasua 14-DIP (0.300", 7.62mm) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 13 Pin kopurua 14
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.155" (3.94mm)
Deskribapen zehatza 4.7k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-DIP (0.300", 7.62mm) Zirkuitu mota Bussed