M55342K12B267ART3
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K12B267ART3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342K12B267ART3
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 267 OHM 0.1% 1/10W 0603
Fitxak: M55342K12B267ART3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
600 pcs
  • Mezua
M55342K12B267ART3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342K12B267ART3 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 267 OHM 0.1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 28385 pcs Datuen fitxa M55342K12B267ART3.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Erresistentzia 267 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak M55342K12B267ART3-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 267 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film